22-річний Ділан і 18-річний Періс Броснани стали амбасадорами Золотого глобусу 2020 та допомагатимуть проводити урочисту церемонію нагородження. Про це повідомляють в Associated Press. У виданні йдеться, що брати Броснан в захваті від такої новини і зовсім не переживають, як вони справлятимуться з важливою місією.

Читайте також: 61-річна ведуча та комедіантка Еллен Дедженерес отримає престижну нагороду Золотого глобуса

Ми постійно дивилися церемонію Золотий глобус, поки зростали, а я навіть кілька раз її відвідував. Це величезна честь отримати таку почесну роль і віддати належне батьковим досягненням,
– зазначив старший Ділан Броснан.

Відомо, що сини Пірса Броснана народились в другому шлюбі з американською актрисою Кілі Шей Сміт. Їхній зірковий батько свого часу двічі номінувався на премію Золотий глобус. Окрім проведення церемонії, брати Броснани також співпрацюватимуть з організацією FEED, яка відповідає за доставку дієтичної їжі школярам в усьомі світі.

Минулоріч амбасадором церемонії стала донька Ідріса Ельби – найсексуальнішого чоловіка світу 2018 року за версією People. Донька Ісан Ельба проводила презентацію заходу, виносила нагороди переможцям та проводила їх зі сцени.