Золота Дзиґа

Українські фільми та серіали, які стали номінантами премії Золота Дзиґа 2021
21 квіт
12:32
В Україні готуються до проведення 5 церемонії нагородження Золота Дзиґа. Наразі організатори заходу опублікували список номінантів, які позмагаються за престижну українську кінопремію.
Підсумковий випуск новин за 21:00: Потужні навчання ВМС України. Онлайн-кінопремія Золота Дзиґа
3 трав
22:08
У підсумковому випуску новин за 3 квітня станом на 21:00 – навчання в Чорному морі провели українські Військово-морські сили. На бойове тренування вийшов флагман Українського флоту "Гетьман Сагайдачний". В Україні пройшла онлайн-церемонія нагородження кінопреміями Золота Дзиґа 2020. На золотисту статуетку претендували найкращі вітчизняні режисери та актори.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.