За даними CNN, Джон Прайн помер у медичному центрі Вандербільт, що розташований в американському місті Нешвілл. Інформацію про смерть підтвердили представники артиста.

Читайте також: Помер актор "Зоряних війн" та "Чужих" Джей Бенедикт: відома причина

"Так, ми можемо підтвердити від імені всієї родини Прайн, що Джон помер сьогодні, 7 квітня, у Вандербільті через ускладнення від коронавірусу", – зазначив піар-менеджер співака.

До шпиталю 73-річний Джон Прайн потрапив наприкінці березня 2020 року. Артист мав симптоми коронавірусу – лихоманку та кашель. Медики вирішили госпіталювати чоловіка, оскільки стан його загострювався. В лікарняній палаті і помер Джон Прайн.

Як відомо, Джон Прайн став своєрідним відкриттям для світу шоу-бізнесу. Не маючи музичної освіти чи навиків, він з легкістю підкорив сцену та за свої кантрі-хіти отримав дві премії Греммі. Його платівки John Prine та Missing Years і досі входять до списку найкращих студійних платівок за всі роки.

США потерпають від коронавірусу. Станом на 8 квітня там померли вже 12 902 людей. Всього за останню добу жертвами COVID-19 стали 1 736 інфікованих, що є найбільшим показником у світі за весь час пандемії.