Як повідомляє Hollywood Reporter, актор помер в медичному центрі Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі. Причиною смерті стали "несподівані ускладнення хвороби". Щоправда, лікарі не називають від якої саме хвороби страждав актор.

Читайте таож: Відомий актор раптово помер на вокзалі

Мартіну Ландау помер у віці 89 років. За свою роль в знаменитому фільмі "Ед Вуд" (режисер Тім Бертон) в 1995 році актор отримав премію "Оскар", проте найбільшу популярність приніс йому серіал "Місія: Нездійсненна", за роль в якому актор двічі номінувався на "Еммі".


Мартін Ландау на церемонії вручення "Оскара"

Також актор був номінований на "Оскар" за фільми "Такер: Людина і його мрія" (1989) і "Злочини і провини" (1990). Окрім того, Ландау – володар трьох премій "Золотий глобус".

За свій внесок в кіноіндустрії Мартін Ландау отримав зірку на Голлівудській алеї слави на Голлівудському бульварі 6841. Актор був двічі одружений. З першою дружиною Барбарою Брейн вони знімалися разом у "Місія нездійсненна". Друга Сьюзан Бі Ландау – продюсер. Діти гідно продовжують справу батьків: дочка – відома актриса, а син – успішний продюсер.