30-річна українська красуня, яка часто подорожує Росією і сміливо ділиться знімками з Москви на своїй сторінці в Instagram, прийняла сонячні ванни поруч з маленькою водоймою поміж очерету. На фотографії, яку вона опублікувала день тому, Аліна приміряла лише високі жовті трусики від купальника та солом'яний капелюх з окулярами. Свої груди вона вирішила оголити, ледь прикривши для знімку руками, а на голові зробили акуратні косички.

Читайте також: Голлівудська зірка Ольга Куриленко показала, як починала модельну кар'єру у 15 років


Аліна Байкова в Кропивницькому / Instagram / @alina_baikova

"Залишайся собою! Літо в Україні. Останні дні канікул перед божевіллям", – підписала звабливе фото Байкова, додавши хештег "#простота це нова розкіш".

На інших знімках, які зірка залишила у своїх Instagram-Stories, вона показала локацію з відпочинку – кар'єр Катеринівку, а також відпочинок зі своєю сім'єю.


Аліна Байкова в Кропивницькому / Instagram / @alina_baikova

На фото відреагувало чимало її прихильників та земляків: "Це так незвично! Дівчина-стиль, селебріті, яка тусить з Ді Капріо, просто лежить на річці в Кропивницькому і відпочиває", "Коли річка Інгул перетворилась в Лазурку після фото з Аліною Байковою", "Найкраща дівчина в Україні".

Що відомо про Аліну Байкову?Дівчина народилась та жила в Кропивницькому, поки одного разу її не помітила власниця місцевого модельного агентства. Тоді Аліна працювала в кафе офіціанткою. Згодом дівчина розпочала кар’єру моделі й спочатку поїхала в Китай. Зірка подіумів крокувала найкращими показами світу та навіть мала близькі відносини з Леонардо Ді Капріо, хоча стверджувала, що у неї з ним лише дружба.