Астрологи назвали два знаки зодіаку, які найближчим часом зіткнуться з розлукою зі своїми близькими. Ракові вона піде на користь, а Козеріг з цього приводу дуже хвилюватиметься, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Гороскоп на 17 лютого: що принесе п'ятниця всім знакам зодіаку

Знаки, яких чекає розлука

Рак (22 червня – 22 липня)


Гороскоп для Раків

У найближчі тижні Рак розлучиться зі своєю сім'єю та переїде у нове місце. Ця розлука піде лише на користь – призведе до успіху в кар'єрі та особистого розвитку й самостійності.

Також Рака може чекати розлучення зі своєю половинкою. Та якщо він докладе зусиль і приділятиме вільний час коханому чи коханій, уникатиме зайвого тиску й зауважень, парі вдасться уникнути розставання й проблем через стосунки на відстані.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)


Гороскоп для Козерогів

Для Козерога розлука з близькими може стати болісною та хвилюючою, можливо, вона негативно вплине на взаємини з ріднею. Варто не втрачати самовладання та ставитися з розумінням до почуттів кожного. Також є ризик на певний час розстатися з коханою людиною, але розлука буде недовгою.

Через свою необережність та поспіх Козеріг може втратити особливу для себе річ, тому зірки радять бути уважнішим та спокійнішим. Не поспішайте та будьте розважливими.