Ті, хто народилися під знаком зодіаку Овнів, Близнюків, Дів та Риб, можуть створити гармонійні стосунки з представниками деяких стихій, пише 24 Канал.

Читайте також Не вміють любити: які знаки зодіаку – найбільш самотні

Які знаки зодіаку можуть побудувати гармонійні стосунки в парі

Овни

Представники цього знаку зодіаку можуть створити гарні стосунки з Близнюками. Оскільки стихія вогню не існуватиме без стихії повітря – тоді вогонь просто не горітиме. Водночас Близнюкам часто не вистачає людини поряд, яка б розфарбувала їхнє життя в яскраві барви.

Овни є креативними та енергійними особистостями. Вони вірні партнери, які не зрадять кохану людину. Натомість Близнюки будуть цінувати тепло, яке їм дарують представники вогняної стихії.

Гороскоп для Овнів

Діви

Діви зазвичай потребують партнера, з яким відчуватимуть себе комфортно та надійно. Вони зможуть створити чудову сім'ю з Скорпіонами. Оскільки стихії землі та води гармонійно житимуть під одним дахом.

Скорпіони є спокійними особистостями, які звикли до стабільності. Натомість Діви люблять зміни та вправно підлаштовуються під будь-яку несподівану ситуацію. Отож такі протилежності можуть об'єднатися в надзвичайну пару.

Гороскоп для Дів

Риби

Представники водяної стихії мають прекрасну сумісність характерів з Терезами. Адже останнім подобаються загадкові та творчі особистості, якими є Риби. Саме Терези зможуть стати партером, з яким вони відчують себе щасливими.

У тих, хто народився під знаком зодіаку Риб та Терезів, можуть розгорітися палкі почуття, які обов'язково переростуть у щось більше. Представники водяної та повітряної стихій матимуть про що поговорити та завжди підтримуватимуть одне одного, тому стануть не тільки гарними партнерами, але й друзями.

Гороскоп для Риб

Водолії

Водолії можуть побудувати успішні стосунки зі Стрільцями. Обидва знаки зодіаку є представниками прагматичних та цілеспрямованих особистостей, які звикли досягати успіху.

Для Стрільців важливо бути з людиною, яка б розуміла їх та поважала. Саме такі риси характерні для Водоліїв, котрі в стосунках цінують турботу, а не милозвучні слова.

Гороскоп для Водоліїв