Знаменитість, яка досить часто ділиться з шанувальниками курйозними подробицями особистого життя, пригадала дотепний випадок зі свого спортивного минулого. Цієї історією народна улюблениця поділилася з Катею Осадчею у програмі "Світське життя" під час благодійного аукціону видатної тенісистки Еліни Світоліної.

Читайте також: Леся Нікітюк розсмішила прихильників несподіваним образом: фото та відео

У підлітковому віці Леся Нікітюк була кандидаткою у майстри спорту з плавання. Під час одного з вирішальних запливів вона проявила неабияку жагу до перемоги.

Я хотіла пройти у фінал і мені треба було обігнати іншу спортсменку. Я мала фінішувати доторком останні два метри і так фінішувала, що аж зламала середній палець. Тепер він у мене назавжди залишився кривий,
– розповіла Леся.

Зірка зізналася, що могла досягти чималих успіхів у професійному спорті. Проте на заваді стали як виснажливі тренування, так і прагнення реалізовувати себе у творчій сфері. Тренер також попередив Лесю, що її тендітне тіло зазнає змін – плечі ростимуть.

Я була психологічно не готова віддати усе життя спорту, бо спорт – маленький світ. Я хотіла його побачити його у трішки інших фарбах і відмовилася від такої кар'єри,
– зізналася телеведуча.