З часу виходу останньої серії рейтингового серіалу "Друзі" минуло близько 15 років, а голлівудський красень Девід Швіммер, який зіграв Росса Геллера знову став зіркою мережі. Все тому, що у Великобританії поліція розшукує злодія, який поцупив з магазину товари. Зловмисник ззовні дуже нагадував відомого актора.

Читайте також: Принц Гаррі розсмішив мережу несподіваною витівкою: курйозне відео

Ви впізнаєте цю людину? Ми хочемо поговорити з ним у зв'язку з крадіжкою в Блекпулі 20 вересня,
– звернулись у мережі правоохоронці, додавши фото злодія.

Реакція самого актора не забарилась. Девід Швіммер повторив дію свого "двійника" та кумедно звернувся до правоохоронців.

"Офіцери, клянусь, це не я. Як бачите, я був у Нью-Йорку. Працьовита Блекпульська поліціє, успіху з розслідуванням", – написав актор, додавши кумедне відео.

Не менш курйозно відреагували на новину і користувачі мережі. "Будь ласка, будьте обережні: він вивчив техніку карате...", "Чому? Чому погані речі трапляються з хорошими людьми?"– з гумором згадали Росса Геллера прихильники серіалу.

Згодом правоохоронці зробили офіційну заяву, зазначивши, що Девід Швіммер на час пограбування перебував у Сполучених Штатах. Дотепні користувачі мережі додали, що на це є відеопідтвердження, як актор на іншому кінці світу грабує магазин Нью-Йорка.