Нині провідні діячі в індустрії краси, музики та кінематографу в один голос заявляють про скасування або ж перенесення запланованих заходів. Так, бал Met Gala 2020 лише продовжив перелік тих грандіозних подій, на які щорічно з нетерпінням чекає уся світова спільнота.

Читайте також Без Мадонни та показів Армані: які заходи у світі та Україні скасували через коронавірус

Урочистий вечір, за яким закріпилося звання модного Оскара, мав би відбутися вже 4 травня, адже його традиційно проводять у перший понеділок місяця. Цьогоріч Інститут костюма Метрополітен-музею, виставку якого відкривав Met Gala, відзначає своє 150-річчя, тому організатори ретельно дбали про те, аби захід відбувся з особливим розмахом. Його тему оголосили ще у листопаді минулоріч – "Про час: мода і тривалість".

Так, представники Метрополітен-музею, який раніше оголосив про своє закриття, заявили про перенесення світського балу після того, як у двох працівників діагностували симптоми коронавірусу.

Усі програми та заходи до 15 травня будуть скасовані або відкладені,
– повідомив речник Met Gala.


Met Gala 2019 / Channel 3000

Що відомо про Met Gala?Фешн-подія світового масштабу має декілька промовистих значень. Зокрема, це гала-концерт Інституту костюма в нью-йоркському Музеї мистецтв Метрополітен. Вперше бал Met Gala було проведено у 1948 році завдяки Елінор Ламберт, яку вважали "хресною мамою" американської моди. Вона була однією з центральних постатей у фешн-середовищі Нью-Йорка свого часу.
Відтак, щороку в перший понеділок травня урочиста подія Met Gala об'єднує найвідоміших осіб модної, музичної і кінематографічної індустрій, щоб провести збір коштів на підтримку фонду Інституту костюма Метрополітен-музею.