Про це вони заявили в коментарі ТСН.

Тоня розповіла, що користується всіма соціальними мережами через популяризацію власних композицій. Але співачка впевнена, що соцмережі забирають занадто багато часу, адже його набагато краще приділяти родині та відпочинку.

Читайте також: Солістка групи The Hardkiss обурилась через блокування російських соцмереж

Проте щодо мережі "ВКонтакте" вона висловилась негативно.

Я би однозначно закрила б "ВКонтакте". Вважаю, що цей сайт наносить шкоду підліткам. Тема з "синіми китами", знайомства з маніяками, порнографічне відео, яке гуляє сайтом. Це все доступно нашим дітям, які можуть зареєструватись в соцмережі незалежно від віку. Вважаю, що з цим треба боротись. Я "за" заборону цього сайту,
– заявила співачка.

Таку ж позицію підтримує і чоловік Матвієнко Арсен Мірзоян. Музикант розповів, що був зареєстрований у ВКонтакте, однак досить швидко видалився.

"Я за закриття Однокласников та ВКонтакте. Одноклассники вважаю "атавізмом". Ще однією важливою причиною для закриття ВКонтакте вважаю його доступність для юної аудиторії. Хочеться застерегти дітей від контенту, яким він наповнений. Цей сайт – загроза для підлітків", – додав Мірзоян.

Нагадаємо, в Україні заборонили соцмережі "Вконтакте" та "Однокласники" та інші російські ресурси терміном на 3 роки. Даний указ набирає чинності з дня його опублікування в офіційних виданнях. Відповідний указ Президент України Порошенко підписав 16 травня.