Наразі зірка перебуває на своїй рідній землі – в ПАР у столиці Кейптаун. Зірка ділиться фотографіями екзотичних рослин та незрівнянних краєвидів, не забуваючи при цьому засмагати на морському пляжі.

Читайте також: Модель Кендіс Сванепул вразила еротичним фото в Instagram 18+

Для чергового фото в Instagram модель одягнула купальник власного бренду Tropic of C червоного кольору із зав'язками. Роздільний купальник, що складався з маленьких трусиків та бюстгальтера, чудово підкреслював ідеальні форми 30-річної жінки. Свою голову вона прикрила солом'яним капелюхом, який був особливо трендовим у 2018 році, а до пляжного образу долала стильні прикрас. Кендіс зручно вмостилась на лежаку з білосніжним рушником, вдивляючись в африканські краєвиди.


Кендіс Сванепул в ПАР / Instagram / @angelcandices


Кендіс Сванепул в ПАР / Instagram / @angelcandices

Читайте також: Матір-одиначка Кендіс Сванепул зачарувала милим фото з сином

В Instagram-Stories вона також опублікувала дві світлини, на яких похизувалась стиглим зеленим виноградом та світлиною, на якій вона постала з сином Анакою на фоні місцевої савани.


Екзотика в ПАР на світлинах Кендіс / Instagram-Stories / @angelcandices


Екзотика в ПАР на світлинах Кендіс / Instagram-Stories / @angelcandices

Також, підбиваючи підсумки 2018 року, вона розмістила фінальне фото, датоване 25 грудня, на якому сфотографувалась зі своїми рідними: "Різдво в Африці".


Сім'я Кендіс Сванепул / Instagram-Stories / @angelcandices