Акторки Алісса Мілано та Роуз МакГавен, які зіграли Фібі та Пейдж у фентезійному серіалі, розмістили відповідні дописи у мережі. Зірки побажали Шеннен Догерті одужання та підтримали її у непростий час.

До теми: Шеннен Догерті опублікувала зворушливий допис після зізнання про онкологію

"Тримаю тебе міцно в моєму серці", – написала Алісса Мілано.

"Я бажаю тобі миру і сил в твоїй боротьбі Шеннен Догерті. Ти надихаєш багатьох", – зазначила Роуз МакГавен.

Цікаво, що під час зйомок серіалу "Всі жінки – відьми" акторки не могли похизуватись дружніми стосунками. Журналісти довідались про численні конфлікти між Шеннен Догерті та Аліссою Мілано і Голлі Марі Комбс. Зірки не могли знайти спільну мову та нарікали на норовливий характер колеги. Тому продюсери внесли зміни у сюжет серіалу, а героїня Шеннен Догерті раптово загинула.

Проте онкохвороба акторки змусила забути всіх колишні непорозуміння та сварки. Тепер зірки серіалу "Всі жінки – відьми", хоч і не є близькими подругами, але все ж підтримують одна одну у складні часи.

Що відомо про хворобу Шеннен Догерті?Медики діагностували у Шеннен Догерті рак молочної залози у березні 2015 року. Вже восени 2017-го зірка готувалась до останньої операції та говорила про ймовірне одужання. Самопочуття акторки покращилось, про що вона відверто розповідала прихильникам. Однак хвороба не відступила остаточно. На початку лютого 2019 року Шеннен Догерті відверто зізналась, що рак прогресує, а лікарі вже констатують 4 останню стадію.