Американська виконавиця завжди відрізнялась своєю епатажністю та стилем, тому її яскраву зовнішність важко не запам'ятати. Як і всі знаменитості, зірка зараз перебуває в ізоляції та дотримується карантину, а на карантині часто нічим зайнятись. Тому Cardi B вирішила показати у своєму інстаграмі, що вона, як і багато інших жінок, набрали декілька зайвих кілограмів. І як часто соціальні мережі можуть створювати хибний образ стрункого тіла.

Цікаво Памела Андерсон заговорила про бажання ще раз вийти заміж: який за рахунком буде шлюб

Cardi B одягнула чорний роздільний купальник та підбори, і зухвало пройшлась по власному будинку, вигинаюи стегнами. Але тільки-но вона зупинилась і стала в профіль, стрімко послабила живіт і продемонструвала свій далеко не рельєфний прес.

"Втягуйте це в життя", – підписала відео артистка.

Користувачам настільки сподобався відеоролик, що вони стрімко почали його поширювати, а також додавати власні коментарі: "Це найкраще, що я бачила цього року!", "Я думаю, ми сестри", "Історія мого життя", "Я кожного дня" та інші.

Прпонуємо також подивитись на фото, яке зірка опублікувала днем раніше та продемонструвала, начебто, ідеальні форми тіла.