Прем'єра серіалу "Відьмак", де Генрі Кавілл зіграє головну роль, запланована на 20 грудня цього року. Ще до офіційного релізу стрічки її продовжили на 2 сезон. Це свідчить про майбутній успіх картини. Однак, незважаючи на це, актор, який зіграв у фільмах "Людина зі сталі" і "Бетмен проти супермена", хоче повернутися і до своєї попередньої ролі. Про це він заявив в інтерв'ю Men's Health.

Читайте також: "Відьмак": вслід за трейлером в мережі з'явилися нові ефектні кадри з серіалу

За словами Генрі Кавілла, він не відмовився б від пропозиції зіграти Супермена, незважаючи на те, що компанія DC I Warner Bros. поки що не планують повертати його на великий екран. Актор додав, що плащ супергероя, як і раніше, висить у його шафі.

Я все ще можу чимало дати Супермену. Є ще чимало того, що я можу дати Супермену. Ще багато чого можна розповісти. Розкрити щирі сторони цього персонажа. Мені хотілося б відобразити і те, що є в коміксах, для мене це важливо. З Суперменом потрібно обійтися по справедливості … ,
– заявив Генрі Кавілл.

Варто додати, що 36-річний актор прикрасив обкладинку журналу Men's Health. А світлини з фотосесії опублікував на своїй сторінці в інстаграмі.