Після майже 2 років подружнього життя Шая Лабаф вирішив розірвати шлюб з 24-річною Мією Гот, укладений у Лас-Вегасі. До одруження актори тривалий час дружили, а згодом почали зустрічатись. В одному з інтерв'ю після весілля Шая Лабаф зізнавався, що кращої дівчини не зустрічав.

Читайте також: Це було найм'якше розлучення, – Джастін Теру вперше прокоментував розрив з Дженніфер Еністон

Шлюб – це єдине, де я не "налажав". Я ніколи не зустрічав такої людини, як вона,
– говорив колись Шая Лабаф.

Наразі невідомо, що стало причиною розриву стосунків двох акторів. Сам Шая Лабаф не коментує інформації про розлучення, натомість офіційну заяву зробили його представники.

"Шая і Мія подали на розлучення. Вони розлучаються друзями, а інших деталей, що стосуються шлюборозлучного процесу, не хочуть афішувати", – йдеться у заяві.


Шая Лабаф з дружиною Мією Гот /The Daily Mail

Однак сумувати Шая Лабаф не має наміру. Папараці The Daily Mail вже підловили його з новою обраницею в Лондоні – екс-нареченою актора Роберта Паттінсона, співачкою Талією Барнетт, більш відомою як FKA Twigs. Пара виходила з маєтку артистки, поквапно вбираючись по дорозі. Зірки пішли до магазину, після чого повернулись назад до будинку.


Шая Лабаф з Талією Барнетт /The Daily Mail


Нові стосунки актора Шаї Лабафа / The Daily Mail


Шая Лабаф у Лондоні / The Daily Mail

До слова, Шая Лабаф та Талія Барнетт познайомились на знімальному майданчику фільму "Honey Boy", прем'єра якого запланована у 2019 році. Інсайдер розповів, що саме під час зйомок між двома знаменитостями спалахнули почуття, тому наразі вони "дуже щасливі".

Хто такий Шая Лабаф?
Голівудський актор, відомий за участю в фільмах "Трансформери", "Лють", "Нью-Йорку, я люблю тебе", "Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа", "Волл-стріт: гроші не сплять", "Орлиний зір", "Параноя" та ін. У 2008 році Шая Лабаф отримав премію BAFTA в номінації "Зірка, що сходить".