Про це Одеська міська організація "Свобода" написала на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що Гришаєва є головною зіркою вистави "Варшавська мелодія", фіанльний показ якої анонсовано на 21 липня в Одеському театрі юного глядача імені Юрія Олеші, що на вулиці Грецькій, 58.

Читайте також: Чиї концерти зриватимуть у Одесі: у мережі з'явився "чорний список"

Відома актриса (уродженка Одеси та зараз громадянка РФ) Нонна Гришаєва влітку 2016 року порушила порядок перетину державного кордону України, заїхавши на територію окупованого Криму з території РФ. В Криму відвідала дитячий табір "Артек", в якому взяла участь у відкритті фестивалю дитячих фільмів. Наразі перебуває в базі осіб сайту "Миротворець",
– зауважили націоналісти.

Відтак, представники "Свободи" скерували звернення на ім’я голови СБУ та голови Державної прикордонної служби з вимогою відреагувати на "розрекламований візит до України, зокрема в Одесу, громадянки Росії" Нонни Гришаєвої.

Гришаєва, Крим, Одеса
Афіша вистави за участю Гришаєвої в Одесі

"У зв’язку з цим сподіваємось на державницьку позицію відповідних структур України, які мають вжити заходів що передбачені чинним законодавством України", – додає прес-служба Одеського осередку політсили.

Вистава "Варшавська мелодія", головну роль (Гелі) в якій виконує Гришаєва, йде в одеському ТЮГу з вересня 2012 року. Актриса також є і її продюсером.

До слова, Гришаєва сама влітку 2015 року розмістила на своїй сторінці в Instagram світлини з відпустки у Криму. Тоді, після зйомок в рідному місті (в серіалі "Метод Полякової") вона разом з чоловіком – актором Олександром Нестеровим – вирушила на дитячий кінофестиваль в окупований "Артек".

Гришаєва, Крим, Артек, Бльоданс, Одеса
Нонна Гришаєва з іншою одеситкою Евеліною Бльоданс в окупованому Криму

Підкреслимо, що Гришаєва є відомою більшості завдяки ролі в серіалі "Татусеві дочки".