Про це у прямому ефірі повідомила кореспондентка 24 каналу.

Цікаво! Легендарна Катрін Деньов прилетіла в Україну: акторка розкрила секрет популярності

Хоча знаменитість намагається уникати сонця, та все ж вирішила завітати до сонячної Одеси. Місто їй сподобалося, зокрема, своєю природою. Крім цього, актриса запевнила, що вона, як і українці, полюбляє поратися на городі, особливо вирощувати помідори.

Українські помідори – найкращі у світі. Навіть якщо я буду дуже старатися й багато працювати, мені навряд чи вдасться виростити чорні кримські помідори. Я збираюсь привезти звідси трохи насіння до себе в Париж,
– наголосила вона.

Перед тим, як повернутися додому, Деньов відвідає закриття Одеського кінофестивалю. Там їй мають вручити особливу нагороду – "Золотий дюк" за внесок у кінематограф.

Що відомо про Деньов? Легендарна французька актриса та муза Ів Сен-Лорана. Отримала популярність після легендарного фільму "Шербурзькі парасольки", який вийшов в 1964 році. Стрічка стала знаменитою через музику Мішеля Леграна та отримала "Золоту пальмову гілку" на Каннському кінофестивалі 1964 року, а також чотири номінації на Оскар.

Графік Катрін Деньов вкрай щільний і це попри те, що зірці – 75 років. Мабуть, річ у генах: її матері Рене Деньов восени виповнилося 107.


Молода Катрін Деньов

Французька актриса також розповіла журналістам декілька своїх секретів. Зокрема зазначила, що одна з її основних рис – допитливість. Успіху у своїй кар'єрі вона завдячує саме цьому.

Деньов поділилася й тим, що зараз вона готова грати навіть другорядні ролі. Адже зрозуміла, що важливішим є те, наскільки хорошим та якісним є фільм.

Що відомо про візит Деньов в Україну: дивіться відео

Зараз зірка світового масштабу веде доволі просте життя, сама ходить за покупками та в театр. Цікаво, що за все життя вона жодного разу не зіграла саме в театрі, адже дуже хвилюється грати на сцені.