31-річна Ешлі Грін та її бойфренд Пол Коурі офіційно стали чоловіком та дружиною. Клятвами пара обмінялась 6 липня в каліфорнійському місті Сан-Хосе.

Читайте також: Джастін Бібер заручився: відоме ім'я обраниці

Для розкішної церемонії наречені обрали закритий комплекс Nestdown, який поєднав казкову природу (сади, ставки та водоспади) і затишну атмосферу. За словами Ешлі Грін в коментарі журналу Brides, вона втілила всі свої мрії про весілля.

Ми з Полом поїхали оцінити місце для церемонії. Для нас важливо було обмінятись клятвами не в якомусь приміщенні. Ми зрозуміли, що це місце наче створено для нашого першого подружнього дня,
– розповіла Ешлі Грін.

Під час святкування зіркова наречена приміряла два стильні образи. На самій церемонії одруження Ешлі Грін засвітила витончену сукню від Wendi Williams-Stern з глибоким декольте. Образ нареченої був досить спокусливим та водночас ніжним. А на вечірку з нагоди весілля Ешлі Грін прийшла у напівпрозорій сукні зі шлейфом та довгою фатою

Наречений Ешлі – Пол Коурі – теж змінив два костюми. На вінчанні він постав у чорному класичному вбранні, а вже на вечірці красувався в елегантному світлому костюмі.

За інформацією ЗМІ, на церемонію вінчання пара запросила 120 гостей, зокрема, акторів із фільму "Сутінки". Серед знаменитостей, які прийшли привітати Ешлі Грін, були Ліам Хемсворт, Зак ​​Ефрон, Роберт Паттінсон та Бріттані Сноу.