А ефірі програми "Світське життя з Катериною Осадчою" Олена Шоптенко підтвердила чутки про вагітність, які ширилися в ЗМІ вже давно.

Читайте також: Адам Левін вдруге став батьком: зворушливі фото

"Так, я вагітна", – щасливо повідомила майбутня мама.

За словами Олени, вагітність вона не сприймає як хворобу, тож збирається вести активний спосіб життя і "рухатися до тих пір, поки буде не важко рухатися".

"Я вважаю, що вагітність – не хвороба, я до цього вела активний спосіб життя, тому не бачу приводу це припиняти. Я буду рухатись до тих пір, поки мені буде не важко рухатись. А, беручи до уваги мій тренований організм, думаю, що проблем не буде. Тим більше, буду отримувати більше кисню, обмін речовин буде кращим, якщо активно рухатись під час вагітності", – додала вона.

Чутки про те, що Шоптенко вагітна, ходять вже кілька місяців. Приводом для цього послужило те, що Олена стала приховувати свою фігуру під об'ємними сукнями. Так, на церемонії вручення премії "Viva! Найкрасивіші-2018" Шоптенко з'явилася в синій сукні, яка повністю приховувала її фігуру.


Олена Шоптенко вагітна

Нагадаємо, після розлучення з танцюристом Дмитром Дікусаром, Олена Шоптенко вийшла заміж за молодого чоловіка на ім'я Олексій Іванов. Закохані розписалися в 2016 році. Шоптенко не стала влаштовувати пишне весілля.