Про це акторка написала у Twitter після поширення публікації про те, що "кожна четверта жінка у віці до 45 років зробила аборт, а 60 відсотків з них стали потім матерями".

Читайте також: Актриса Роуз МакГоуен назвала "повною маячнею" рух проти домагань #MeToo

Роуз МакГоуен розповіла, що також робила аборт після того, як не "спрацювали" протизаплідні таблетки.

Так, у мене був аборт і я вважаю це правильним. Мені не соромно і вам не повинно бути. 60 відсотків тих, хто вирішує зробити аборт, вже є матерями, це багато про що говорить. Я пила протизаплідні таблетки, але щось пішло не так. Я зрозуміла, що не можу привести дитину в свій світ і одночасно змінити цей світ,
– зізналася вона.

Акторка додала, що не шкодує про своє рішення і закликала користувачів у мережі до дискусії з хештегом #HonestAbortion.

"Я не шкодую про своє рішення, і воно не було прийнято легко. Якщо ви не хочете робити аборт, не робіть його. Моє тіло, мій вибір, моє життя. Це тільки ваш вибір. Поговорімо про це, дивіться публікації з хештегом #HonestAbortion", – наголосила Роуз.


Twitter @rosemcgowan / Скріншот

Додамо, МакГоуен продовжує судитися з продюсером Гарві Вайнштейном. Як відомо, зірка звинуватила продюсера в сексуальних домаганнях, шантажі і насильстві. Крім того, проти Вайнштейна виступило понад 40 жінок, серед яких зірки Голлівуду.

Хто така Роуз МакГоуен?Американська акторка та співачка, відома за роллю Пейдж Метьюс у серіалі "Всі жінки – відьми". Наприкінці 2017 року вона однією з перших розповіла про згвалтування та сексуальні домагання з боку відомого продюсера Гарві Вайнштена. Нещодавно вона анонсувала вихід нової книги "Brave" ("Смілива"), де розповіла про всі деталі її колишньої співпраці з продюсером.