Кейлі Куоко, яку знають за роллю Пенні в серіалі "Теорія великого вибуху", не побоялась поєднати своє життя з 26-річним чоловіком. Раніше зірка була одружена з тенісистом Райаном Світінгом, з яким прожила у шлюбі з 2013 по 2016 рік.

Читайте також: У мережі з'явились кадри весілля Емі та Шелдона з "Теорії великого вибуху": фото

Про весілля Кейлі повідомила в Instagram. На одному фото можна побачити, як жінка обрала для весілля чарівний мереживний образ, в той час як Кук приміряв класичний чорний смокінг з білою сорочкою і чорним метеликом. На світлині подружжя цілується на фоні приміщення, що нагадує стайню для коней.


Кейлі Куоко і Карл Кук одружились

На іншому фото зірка Куоко приміряла інший образ – мереживний комбінезон, який чудово підкреслював її стрункі форми. Знімок зроблений вже в іншому місці, схожому на готель або кінний клуб.


Кейлі Куоко і Карл Кук одружились

Варто нагадати, що Карл зробив пропозицію одруження коханій в день її народження – 30 листопада. Для чоловіка це перша весільна церемонія. Пара познайомилась на кінних перегонах в 2016 році, оскільки він професійний жокей, і з тих пір тривають їхні відносини. Напевне, через це вони і вирішили зробити своє весілля у схожому місці, де вони вперше познайомились.