Про першу співпрацю популярних акторів повідомляє видання Variety.

Читайте також: "Шахрайки": трейлер і сюжет запальної комедії

36-річна Елізабет Мосс та 42-річний Бенедикт Камбербетч зіграють головні ролі у фільмі "Сила собаки". Основою для сюжету кінокартини служитиме однойменна книга Томаса Севіджа. Варто відзначити, що для Елізабет зйомки у стрічці, яка є екранізацією літературного твору, будуть вже не першими. Американська акторка також грає головну роль у серіалі "Розповідь служанки", сюжет якого взято з однойменного роману.

У центрі подій фільму "Сила собаки" постають двоє братів – Філ, якого зіграє Бенедикт Камбербетч, і Джордж. Хлопці починають ворогувати через ранчо, яке дісталося їм у спадок. Стосунки погіршуються ще більше після того, як один з них вирішив одружитися з вдовою Роуз. Проти його нової обраниці розпочинають боротьбу брат Джордж і його дружина, яку зіграє Елізабет Мосс.

Зйомки фільму стартуватимуть наприкінці 2019 року, але про ймовірну дату прем'єри творці картини поки що замовчують. Однак ніхто з фанатів акторів не має сумнівів, що стрічка стане вибухом у галузі кіноіндустрії, адже у режисерське крісло сіла оскароносна Джейн Кемпіон.