Про вагітність молодої дружини актор сповістив ще у вересні минулого року, розмістивши її фото у своєму профілі в інстаграмі. Тоді подружжя зізналося, що чекає на народження хлопчика, якого назвали Кітсом. Про пововнення в родині зірки серіалу "Секс і місто" громадськість також дізналася з мережі.

Читайте також: Міла Йовович розповіла про лікування маленької доньки: Перший день без фотоковдри

Світлини новонародженого сина з'явилися сьогодні, 19 лютого. На фото малюк зображений у крихітній шапочці та простирадлі. Судячи з усього, Тара Вілсон ще не встигла повернутися додому з пологового будинку після народження хлопчика.

Просто з небес спустився наш син Кітс,
– зворушив актор Кріс Нот.


Новонароджений син Кріса Нота / Instagram / @chrisnothofficial

Варто зазначити, що ім'я для нащадка знаменитість обрав не випадково. Сина назвали Кітсом на честь відомого британського письменника Джона Кітса, який творив ще у XIV столітті. Це підтвердив сам актор, доповнивши чуттєву світлину цитатою величного митця: "Справа краси – це радість назавжди".

Нагадаємо, що, незважаючи на приголомшливу популярність після виходу в світ серіалу "Секс і місто", актор зав'язав стосунки не зі знаменитою колегою, а зі звичайною офіціанткою. Разом пара вже виховує спільного 12-річного сина Оріона. Навіть народження первістка не повпливало на їхнє поспішне рішення офіційно оформити шлюб. Закохані Кріс Нот та Тара Вілсон дали подружні обітниці лише в 2012 році, коли синові вже виповнилося 4 роки.