Виконавиця ролі Фібі – Ліза Кудроу – також переглянула фейковий трейлер продовження серіалу "Друзі". До слова, трейлер виглядає дуже правдоподібно, хоч і змонтований з шматочків різних фільмів і серіалів. Але після свого візиту на шоу Conan Ліза Кудроу розвіяла надії фанатів на продовження.

Читайте також: Легендарний серіал "Друзі" звинуватили в сексизмі та пропаганді сексуальних домагань

Актриса заявила, що відродження "Друзів" ніколи не спрацює з однієї лише причини.

Серіал був про двадцятирічних та тридцятирічних молодих людей, а не сорока- або п’ятдесятирічних. Якщо через стільки часу у них залишилися ті ж проблеми, то це дуже сумно,
– пояснює Кудроу.

І частка правди в цьому все-таки є: в офіційному прес-релізі серіалу "Друзі" говорилося, що він про секс, кохання, стосунки, кар'єру, час в житті кожного, коли все можливо. І про дружбу, оскільки, коли ти один у великому місті, твої друзі стають твоєю сім'єю.

Читайте також: Найкращі цитати від культових "Друзів"

А при перезапуску шоу концепцію доведеться повністю змінити і тоді це вже буде зовсім інший серіал. Але ми точно знаємо, що неважливо, скільки разів творці шоу і акторський склад "Друзів" будуть заперечувати можливе продовження проекту, – фанати будуть на нього сподіватися до кінця своїх днів і продовжувати дивитися серіал, який, здається, ніколи не втратить своєї актуальності.