Про саме сам актор зізнався в інтерв’ю виданню Time Out. За його словами, у четверій частині франшизи не буде цього персонажа, однак він все одно хотів би приєднатися до проєкту, якби не його насичений графік та угоди з іншими компаніями. Нагадаємо, зараз Г'юго Вівінг грає у театральній постановці "Візит".

До теми: "Матриця 4": творці назвали дату прем'єри, яка співпадає з виходом фільму "Джон Вік 4"

Також актор зізнався, що спершу його участь у фільмі "Матриця 4" була узгоджена, але невідомо чому його не запросили до зйомок. Тим паче, він рахував, що на узгодження графіків йому знадобилося б всього вісім тижнів.

Я думав, що міг би зробити і те, й інше. … І весь цей час я утримувався від прийняття пропозиції зіграти у "Візиті". Ми спілкувалися на цю тему з Ланою Вачовскі , але зрештою вона вирішила, що нічого не вийде. Ми, начебто, змогли узгодити дати, але потім вона передумала. Тому далі вони просуваються вже без мене,
– відверто зізнався Г'юго Вівінг.

Нагадаємо, в грудні 2019 року в мережі з’явилася інформація, що "Матриця 4" вийде на великий екран 21 травня 2021 року. Що найцікавіше, на той самий день запланований реліз фільму "Джон Вік 4".