Актор прикрасив обкладинку глянцю в досить незвичному образі та дав відверте інтерв'ю. За словами Езри Міллера, така зйомка для GQ Style була хорошим зразком розмитої гендерної ідентичності. Ба більше, такий образ дуже близький самому актору.

Читайте також: Демі Мур зустрічається з жінкою, – ЗМІ

Він або вона – яка різниця? Мені підходять будь-які займенники,
– зізнався Езра Міллер.

Перед камерою актор позував у жіночому вбранні та аксесуарах. Окрім цього, Езра Міллер погодився нанести на своє обличчя макіяж, зокрема, підвів губи червоною помадою.

Варто зазначити, що американський актор не вперше з'являється на сторінках журналу в епатажних образах. У 2012 році в cover story журналу Paper Езра Міллер постав з червоною помадою на губах.

Хто такий Езра Міллер?
Актор, відомий за участю у кінострічках "Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда", "Ліга справедливості", "Фантастичні звірі і де їх шукати", "Аварія поїзда", "Пані Боварі", "Щось не так з Кевіном", "Родичі", "Сіті-Айленд" та ін. У 26 років Езра Міллер відверто заявляє, що є квіром. "Я б не назвав себе геєм. В основному мене завжди приваблювали жінки, але я був з багатьма людьми і готовий полюбити кого завгодно", – пояснив актор.