На сайті видання Variety повідомляється, що Марго Роббі, яка виступила продюсером фільму "Хижі пташки", підтвердила відсутність персонажа Джокера у "Хижих пташках". Додамо, що його роль виконував Джаред Лето, який тепер, відповідно, не з'явиться у спін-офі "Загону самогубців".

Тут більше: Яскрава та шалена: з'явилися нові постери до фільму "Хижі пташки" з Марго Роббі

Раніше навіть ходили чутки, що Лето отримає роль камео, однак, як виявилося, студія вирішила назавжди розлучитися з актором після першої частини. Цілком ймовірно, що на присутність Джокера, як героя, у фільмі повпливав успіх однойменного трилера, режисером якого виступив Тодд Філліпс.

А Марго Роббі, яка грає бешкетницю Гарлі Квін та екскохану Джокера, навіть порівняла картини "Хижі пташки" та "Джокер". Актриса зізналася, що фільм Філліпса вийшов більш реалістичним і приземленим в порівнянні з тим образом, який лиходій отримав у їхній франшизі. За її словами, у "Загоні самогубців" Джокер був дещо піднесеним персонажем.

Нагадаємо, що у фільмі "Хижі пташки" сюжет розгортатиметься навколо Гарлі Квін, яка розсталася з Джокером, і тепер має намір зібрати свою групу небезпечних злочинниць.

Хижі пташки: трейлер дивитися онлайн