Обраницею 29-річного екс-спортсмена стала Келсі Хенсон. Тендітна дівчина менша за зростом за Гафтора Бйорнссона на 50 сантиметрів, що виглядає дуже мило у кадрі.

Читайте також: Світлана Лобода таємно вийшла заміж: фотофакт

Наразі пара опублікувала перші фото з весільної церемонії. За інформацією західних ЗМІ, клятвами Гафтор Бйорнссон та Келсі Хенсон обмінялись в Ісландії. На фото видно, що актор зустрічав наречену біля вівтаря у класичному костюмі з краваткою. Його кохана Келсі вийшла до гостей у приталеній сукні до коліна та взутті на підборах. Дівчина відмовилась від фати, обравши ніжну прикрасу для волосся.

Оскільки прихильники зірки не змогли б бути свідками його весілля, пара вирішила обмінятись щемливими дописами у мережі, додавши чорно-білі фото з церемонії.

Я з великим задоволенням тепер кличу Келсі Морган Хенсон своєю дружиною! Готовий захищати цю красуню, незважаючи ні на що! Я радий, що тепер всі майбутні пригоди ми будемо переживати разом,
– написав Гафтор Бйорнссон.

"Буду щаслива тягнути цього великого хлопця решту мого життя. Гафторе Бйорнссон, кохаю тебе і буду це робити довіку. Обіцяю підтримувати тебе у всьому. Кохаю тебе, малий!" – відповіла Келсі Хенсон у мережі.

Зазначимо, що актор Гафтор Бйорнссон та Келсі Хенсон почали зустрічатись ще у 2017 році. Пара познайомилась в одному із закладів Канади, де тендітна красуня працювала офіціантом. Впізнавши знаменитість, вона попросила одне фото, після чого Гафтор Бйорнссон покликав її на перше побачення.