Традиційно напередодні прем’єри видавці найпопулярніших видань запрошують знаменитостей для розповідей про закулісся фільмів та їхню творчість загалом. 44-річний актор не залишився осторонь та потішив фанатів участю в стильній зйомці, автором якої став Ethan James Green.

Читайте також: "Джокер": трейлери, сюжет та постер одного з найочікуваніших фільмів DC Comics


Хоакін Фенікс для Vanity Fair / Фото: Vanity Fair

Для фотоісторії Хоакін приміряв як класичні, так і спортивні образи, а працював над ними стиліст Tom Guinness. Харизматичний Фенікс поплавав у басейні в білій сорочці з чорними штанами та краваткою, а також зачарував прихильниць своєю усмішкою у худі та кедах.


Хоакін Фенікс для Vanity Fair / Фото: Vanity Fair

В одному з нещодавніх інтерв'ю кіноактор також зізнався, що для ролі у фільмі "Джокер" режисера Тодда Філліпса він був змушений схуднути на 20 кілограмів. Хоча Фенікс і до зйомок у фільмі нагамався контролювати власну вагу, інтенсивно худнув він все ж під наглядом лікаря.

"Дуже важко прокидатися кожен день і знати, що тобі потрібно скинути близько півкілограма. Від цього розвивається нервовий розлад, це дико", – зазначив Фенікс, додаючи, що зі схуднення він все ж виніс багато цікавого. – "Я думав, що мене буде переслідувати голод і незадоволеність. Однак з цим прийшло і відчуття плавності, володіння тілом. Це допомогло краще рухатися, як Джокер".