Як повідомляє Just Jared, інформацію про розлучення вже підтвердили представники подружжя. За їхніми словами, Зоуї Дешанель після 4 років заміжжя спільно з чоловіком прийняла відповідне рішення. Розрив не повпливає на спілкування з їхніми дітьми, переконує акторка, адже це питання пара вже узгодила.

Читайте також: Вражаюче зізнання: Бред Пітт назвав причину розлучення з Анджеліною Джолі

"Після довгих обговорень і роздумів ми вирішили, що нам краще бути друзями, діловими партнерами і батьками для наших дітей, а не партнерами по життю. Ми, як і раніше, прихильні нашій спільній справі, цінностям і перш за все нашим дітям. Дякуємо, що поважаєте нашу приватне життя в цей період", – йдеться в офіційній заяві Зоуї Дешанель.

Що відомо про шлюб Зоїу Дешанель та Джейкоба Печеника?Зоуї Дешанель – одна з високооплачуваних акторок Голлівуду. Свою кар'єру вона розпочала у 1998 році, знявшись у серіалі "Салон Вероніки". Після цього вона отримала ролі у рейтингових фільмах: "500 днів літа", "Зачароване королівство", "Бруклін 9-9", "Майже знамениті", "Ельф", "Мій придуркуватий брат", "Нерівна земля" та ін.

Із Джейкобом Печеником акторка познайомилась на знімальному майданчику. Пара одружилась у січні 2015 року. Церемонію Зоуї та Джейкоб влаштували таємно, запросивши на весілля тільки найближчих родичів і друзів. Відтак у ЗМІ дізнались про урочисту подію тільки через кілька місяців.

Зоуї та Джейкоб виховують двох спільних дітей – 2-річного Чарлі та 4-річну Елсі. Голлівудське подружжя уникало публічних виходів з нащадками, оберігаючи їх від прискіпливої уваги журналістів та прихильників.