Моторошне вбивство сталось 27 вересня. За інформацією місцевих ЗМІ, невідомий нападник спершу взяв Тару Фарес в заручники, після чого холоднокровно вбив. Тіло дівчини знайшли в її елітному автомобілі на пасажирському сидінні. Потерпілу зірку одразу ж доправили до лікарні шейха Зайд, однак врятувати Тару Фарес медикам не вдалось.

Читайте також: Модель Playboy жорстоко закололи на очах у маленької доньки

Правоохоронці Іраку вже взялись розслідувати жорстокий злочин. За їх словами, невідомий двічі вистрілив моделі у голову та один раз в груди. Міністр закордонних справ Іраку вже оголосив, що справа буде розглядатись під пильним контролем кількох міністерств.

Водночас журналісти Kurdistan 24 припускають, що Тара Фарес могла спровокувати вбивцю своїми відвертими знімками в Instagram. За їх словами, багато людей обурювались від надто відвертих образів моделі та її способу життя. Консервативне суспільство відкрито засуджувало Тару Фарес за гучні вечірки, фото з сигаретами та спів провокативних пісень. Відтак модель отримувала погрози, які не сприймала серйозно, продовжуючи вести свій блог.

Ймовірно, загрозу дівчина не відчувала і через те, що переїхала жити в Європу, де їй запропонували роботу моделлю. На кілька тижнів Тара Фарес повернулась додому, до Багдада. Саме під час цього візиту і стався жорстокий напад.

Припущення журналістів підтверджує й останній посмертний допис на сторінці Тари Фарес. Родичі моделі сповідують іслам, тому звернулись до Аллаха пробачити її "зрадництво".