Вдумливість – важлива риса, яку треба мати при виборі ім'я дівчинці. Потім воно вплине на її подальшу долю. Пропонуємо перелік красивих жіночих імен, які починаються на букву Е, які зібрав 24 Канал.

До теми Як тепер називають дітей в Києві та області: неочікувані імена

Жіночі імена на букву Е

Евеліна – ім'я з різними трактуваннями. Перша – це давньоєврейське ім’я, яке перекладають як "життєва сила", "стійкість". Деякі бачать в ньому французькі корені та формування від жіночого імені Єва. За іншою версією, це ім’я утворилось від англійського Eveline.

Еріка – давньоскандинавський варіант чоловічого ім'я Ерік. Воно походить від коренів "ei" – сталий, постійний та "rikr" – правитель, тож іноді Еріку перекладають як "вічний правитель".

Емілія бере початок в Римі, так вважають деякі лінгвісти. Це жіноча форма імені Еміль. Aemilius було давньоримським ім'ям. Воно має потужний переклад "намагається не поступатися" або "суперниця",

Елізабет – горде ім'я, яке вперше побачили у Біблії. З давньоєврейської мови значить "Бог є досконалість", "Богом клянусь", "Ближче до Бога". У давні часи так називали дівчат з аристократичних сімей. Тому його сприймають як королівське ім'я, яке належить княгиням.

Історики переконані, що Едіта бере початок від слова "юдейка" з давньоєврейським корінням. У давнину була більш поширена форма – Юдіф, яка зустрічається у Святому Письмі.

Емма – ім'я, яке має кілька версій походження.

  • грецьке – "дорогоцінна", "ласкава", "душевна";
  • римське – "рішуча", "ревна", "суперниця";
  • єврейське – від чоловічого Еммануель, що значить "Бог з нами";
  • арабське – "вірна", "умиротворена", "надійна".