Про це пишуть на сайті WWD.

Автором вишуканої фотоісторії став Стівен Кляйн, а італійський Vogue вирішив зробити три обкладинки журналу, – на них зображена 73-річна актриса Лорен Хаттон.

Ця обкладинка дозволила мені відчути себе потрібною. Завдяки сміливості Vogue Italia це стало реальністю. Обкладинка може змінити наше суспільство, тому що показує енергійну, чарівну жінку, яка ще вміє сміятися,
– прокоментувала зйомку Лорен Хаттон.

Редактор видання Емануель Фарнеті зазначає, що мода змінюється, як і її тенденції. Ніхто, на його думку, не повинен себе позбавляти можливості показати власну красу.

Читайте також: 59-річна Шерон Стоун показала чудову фігуру у купальнику

"Питання, яке ми задаємо, – чи настав в моді вік жінки? Відповідь – так. Багато подіумних шоу і рекламних кампаній вже це підтверджують. Те ж питання можна задати і про мілленіалів або бейбі-бумерів, які старіють красиво і вміють прекрасно одягатися. Однак чи врятують вони моду? Ми думаємо, що справа в загальному розмаїтті. Воно пов'язане зі статтю, національністю, релігією і віком – ніхто не повинен відчувати себе виключеним з товариства", – наголосив Емануель.

До слова, на рахунку актриси Лорен Хаттон 27 обкладинок американського Vogue і 13 обкладинок версій журналу в інших країнах.