Камілла, яка представляє танцювальну команду "Salgueiro", буде змагатися з 12 іншими групами за титул чемпіонів карнавалу в Ріо, за яким в прямому ефірі щорічно спостерігають мільйони бразильців, пише Reuters.

Читайте також: Актриса-трансгендер вперше прикрасила обкладинку африканського Cosmopolitan: яскраві фото

Під час Карнавалу танцівниця зіграє роль королеви в рамках теми цьогорічного фестивалю "Жінки світового лона", яка акцентуватиме на силі темношкірих жінок.

"Це сюжет про жінок-воїнів, про тих, хто багато зробив для прав жінки. Я думаю, ця історія ідеально підходить для мене", – сказала Камілла.

Хоча Бразилія вважається толерантною країною, проти представників ЛГБТ-спільноти часто скоюють злочини та вбивства на ґрунті ненависті.

"Відчуття небезпеки для трансгендерних людей є скрізь. Якщо я прийду в пекарню чи нічний клуб, де я буду відрізнятися від інших людей, – це буде породжувати опір щодо мене", – каже Камілла.

Незважаючи на небезпеку, з якою зустрічаються трансгендерні люди в Бразилії, Камілла вважає, що Карнавал – це хороша можливість пропагувати толерантність.

Нагадаємо, що в Бразилії у 2017 році вбили більше 170 транссексуалів, у порівнянні з 56 у Мексиці та 25 у США, згідно з інформаційною групою Transgender Europe.