Сьогодні, 22 лютого, відбудеться фінал Національного відбору на Євробачення-2020. Три роки тому переможцем такого відбору став гурт OTORVALD. Тоді, завдяки перемозі Джамали в 2016 році на конкурсі в Швеції, Євробачення-2017 приймала Україна. Виступивши в Києві, гурт зайняв 24 місце з 26. Після цього в сторону Жені Галича та його команди було багато негативу. Їхній виступ не можуть забути досі і порівнюють з теперішніми учасниками Нацвідбору. Лідер OTORVALD не зміг стриматися та з гумором відповів усім хейтерам у відео, яке опублікував на своїй сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Кого ви бачите переможцем у фіналі Нацвідбору Євробачення-2020: опитування

На ролику Женя звернувся до тих людей, які й досі згадують виступ його колективу на Євробаченні. Він заявив, що з того часу пройшло вже три роки. Зараз у гурту все добре. Вони випустили подвійний альбом, в якому 16 треків, попереду на них чекає концертний тур, що складається з 20 міст України, фестивалі та багато роботи.

З 24 місцем можна жити,
– сказав Женя.

Галич продемонстрував на відео, де в його житті зустрічається цифра 24, всі тицяють йому в ніс цим номером. Спершу він їде в ліфті з чоловіком на 24-ий поверх, який каже Жені, що голосував за нього. Потім журналістка 24 каналу питає, за кого артист вболіває на цьогорічному Національному відборі. Після цього він здає одяг в гардероб і йому видають номерок з числом 24. Також на ролику видно, як співак отримує посилку у 24-ому відділенні пошти. Він оплачує інтернет у додатку "Приват24". Складає плейлист на концерт і 24 по порядку стає пісня Time, з якою OTORVALD виступав на Євробаченні. В кафе за його столик сідає дівчина, а їхні номерки очікування 2 і 4.

Вкінці відео Сергій Притула вручає йому квитки, очевидно, на фінал Нацвідбору на Євробачення-2020. Жені дістаються два місця під номером 24.

Не плач, бо це закінчилося. Усміхнися, бо це було,
– такими словами завершив ролик Женя Галич.

OTORVALD – TIme у фіналі Євробачення-2020: дивіться відео онлайн