13 травня провідне британське видання The Guardian опублікувало рейтинг зірок, де на третьому місці опинилось ім'я Ріанни. Журналісти оцінюють її статки у 468 мільйонів фунтів стерлінгів (575,5 мільйона доларів), що робить її однією з найбагатших артистів Великої Британії. На перших двох місцях розмістились легендарні Пол Маккартні і Ендрю Ллойд Веббер, які мають по 800 мільйонів фунтів стерлінгів кожен (983,6 мільйона доларів).

До теми Каньє Вест офіційно став мільярдером: скільки складають статки репера

У виданні пояснюють, що феномен 32-річної Ріанни полягає у тому, що навіть після переїзду співачки з США у Велику Британію у 2019 році вона змогла зберегти своє фінансове становище на чудовому рівні. А все завдяки власному бренду косметики і лінійці нижньої білизни, а також продажу восьми її альбомів. Цьогоріч інсайдери західних видань подейкують, що зірка готує до випуску вперше за багато років вихід нового альбому, однак сама Ріанна таких чуток не коментує.

Додамо, що не менш відомий у Великій Британії виконавець Ед Ширан також здобув звання найбагатшого виконавця країни, однак у категорії "Найбагатший молодий виконавець", тобто "до 30 років". Статки 29-річного артиста оцінюють у 200 мільйонів фунтів стерлінгів (245,9 мільйона доларів). Щодо рейтингу найбагатших зірок Великої Британії, у який потрапила Ріанна, то позиція Еда Ширана розміщена на 10 сходинці. Відомо, що наразі він перебуває у творчій відпустці, адже за останні 5 років чимало працював та гастролював світом.

Найбагатші зірки Великої Британії – рейтинг:

 1. Композитор Ендрю Ллойд Веббер – 800 мільйонів фунтів стерлінгів
 2. Співак Пол Маккартні – 800 мільйонів фунтів стерлінгів
 3. Ріанна 468 мільйонів фунтів стерлінгів
 4. Співак Елтон Джон – 360 мільйонів фунтів стерлінгів
 5. Музикант Мік Джаггер – 285 мільйонів фунтів стерлінгів
 6. Вдова музиканта Джорджа Гаррісона з The Beatles Олівія Гаррісон і її син Дані – 270 мільйонів фунтів стерлінгів
 7. Музикант The Rolling Stones Кіт Річардс – 270 мільйонів фунтів стерлінгів
 8. Співак Рінго Старр – 260 мільйонів фунтів стерлінгів
 9. Хореограф Майкл Флетлі – 206 мільйонів фунтів стерлінгів
 10. Співак Ед Ширан – 200 мільйонів фунтів стерлінгів
 11. Співак Род Стюарт – 200 мільйонів фунтів стерлінгів
 12. Співак Стінг – 200 мільйонів фунтів стерлінгів