Лише в листопаді екскохані вирішили одне за одним оприлюднити істинні причини свого розставання. У кожного із зірок були власні погляди на, чому їхнє сімейне життя зазнало краху після п'яти років офіційного шлюбу. Слава назвала причиною втручання батьків в особисте життя пари, Едгар натомість посилався на ревнощі дружини та часті сварки.

Читайте також: Ані слова за шість годин: Маша Єфросиніна здійснила мрію сина

Незважаючи на те, що чутки про розставання зіркового подружжя досі ширяться у пресі, вони вирішили знову стати одним цілим задля свята спільних дітей.

12 грудня Слава Камінська поділилася в мережі зворушливим дописом з нагоди дня народження свого сина Лео. Чуттєві привітання співачка доповнила архівними кадрами хлопчика, аби показати як він змінився та підріс.

Мій маленький дорослий, мій геній, моя любов, тобі вже 5 років! Я прекрасно пам'ятаю день нашої з тобою зустрічі. Ти неймовірний дитина. Я вдячна тобі за те, що колись вибрав саме нас з татом своїми батьками,
– замилувала Слава Камінська.

Аби організувати незабутню вечірку, зіркова матуся вирішила об'єднати два дні народження, адже її дочці Лаурі виповнилося чотири роки напередодні, 6 грудня. На свято були запрошені знаменитості українського шоу-бізнесу, хресні батьки та близьке оточення експодружжя.

Проте найбільшим подарунком для дітей, які після розлучення пари залишилися жити з мамою, стала поява Слави та Едгара поряд у доброму гуморі. Заради сина та доньки вони забули про образи й радісно позували для спільного фото та спілкувалися на святі, що неодноразово продемонстрували в інстаграм-сторіс.


Слава Камінська з ексчоловіком Едгаром / Screenshot / Instagram / @edgar_kaminskyi

Відомий пластичний хірург презентував святковий торт для донечки і бавився з дітьми впродовж всього вечора. Для Лео та Лаури організували насичену розважальну програму – фокуси, шоу мильних бульбашок та дискотеку з конфеті.