Пісня "Заплатіть Відьмаку карбованою монетою" стала справжнім хітом мемів. Фанати серіалу не припиняють ділитися фрагментами, а також створювати кумедні меми з її назвою.

До речі: Навіть не пив води: зірка "Відьмака" Генрі Кавілл розповів про жорстку дієту перед зйомками

Що відомо про пісню? Її написали композитори Соня Білоусова і Джіон Остінеллі. Оригінальна назва звучить так: Toss a Coin to Your Witcher, що в перекладі на українську означає "Кинь монетку своєму Відьмакові". Наприкінці другого епізоду серіалу пісню виконав персонаж Любисток, з якої глядачі дізнаються, що головний герой Геральт готовий на все, аби захистити людство, ну, і отримати трішки золота.

Джої Беті, який зіграв Любистка розповів в інтерв'ю для Men's Health, що композиція про монети стала для нього справжнім "реп'яхом", адже після зйомок цієї сцени вона звучала в нього в голові близько 8 місяців. Як виявилося після прем'єри, виконавця ролі Любистка розуміють чимало глядачів. Фанати "Відьмака" діляться на своїх сторінках у твіттері, інстаграмі та фейсбуці кумедними картинками про вже добре відому і нашумілу пісню.

Пісня з "Відьмака": слухати онлайн

Усі фото: з соцмереж