Знамените зіркове подружжя з’явилося на прем’єрі французького фільму "Імператор Парижа". Головну роль у кінострічці зіграв Венсан Каселль, а його дружина Тіна Кунакі прийшла підтримати його у цей важливий день.

Читайте також: Модель Джіджі Хадід у розкішній сукні відвідала вечірку Pirelli

З весілля 21-річної Тіни та 52-річного Венсана пройшло більше, ніж три місяці, однак кожен їхній вихід стає однією з найважливіших подій. Адже зіркове подружжя не надто часто балує шанувальників своєю появою на світських заходах. Вони віддають перевагу залишатись поза надлишковою соціальністю. Фото перед виходом на світський вечір Тіна опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Однак не прийти на цю подію вони не могли. Закохані та щасливі вони з’явились у прем’єрному кіносеансі. Для світського виходу 21-річна модель обрала total look. Чорне кашемірове пальто, з-під якого виднілась темна сукня. Тіна взула туфлі-човники на високих підборах в тон до верхнього одягу, а доповнила образ сумкою від Prada. А родзинкою у такому строгому вбранні стала зачіска моделі. Вона ідеально випрямила свої африканські кучері. Шанувальники зауважили, що у такому образі вона дуже схожа до Моніки Беллуччі.


Тіна Кунакі та Венсан Кассель у Парижі / Getty Images


Аксесуар Тіни Кунакі / Getty Images

Нагадаємо, 21-річна Тіна Кунакі та 52-річний Венсан Кассель одружились у вересні цього року. Вони зіграли таємне весілля в невеликому містечку Бідарт.