Окрім того, що загиблий Кобі Браянт був одним із найкращих баскетболістів сучасності в НБА, відомі зірки його знають ще й як володаря премії Оскар за "Найкращий короткометражний анімаційний фільм" – "Дорогий баскетбол" (Dear Basketball) 2017 року.

До теми: Загинув легендарний баскетболіст Кобі Браянт

Зірки часто ходили на матчі за його участю та захоплювались великою сім'єю, яку він мав, – дружину Ванессу і чотирьох дітей: Джіану, Наталію, Б’янку і Капрі, яка народилася в червні 2019 року. До слова, 13-річна Джіана, яка перебувала теж на борту гелікоптера, займалась баскетболом і її батько старався навчити її усього, що вмів.

Серед тих, хто згадує видатного спортсмена, є Гейлі Болдвін, Джіджі Хадід, Джулія Робертс, Зої Солдана, провідні видання Variety, Vanity Fair, кіноресурси Rotten Tomatoes та IMDb, Академія Оскара, премія Золотий глобус та багато інших представників шоу-бізнесу.

Гейлі Бібер: "Я навіть не знаю, що сказати, крім того, як спустошена до глибини душі".

Джулія Робертс:

Зої Солдана: "Неможливо зрозуміти цю новину сьогодні. Як мати і дружина, моє серце – разом із Ванессою, Наталі, Б'янкою і Капрі. Сьогодні ця мати і діти стикаються з найскладнішим моментом у своєму житті. Їхні серця та дух розбито, тому, будь ласка, давайте візьмемо і переживемо цей біль разом з ними. Таке нестерпно нести поодинці. Давайте згадувати їх в наших думках, наших молитвах, наших серцях і дусі".

Читайте також: Гравці НБА висловлюють співчуття у зв'язку зі смертю Браянта

Премія Оскар: "Вони сумнівалися, що дитина зможе домогтися успіху в НБА, і він довів їхню неправоту. Вони сумнівалися, що він зможе виграти чемпіонат, і він довів їхню неправоту. Вони сумнівалися, що він зможе знімати фільми, і він отримав Оскар. Як і всі великі художники, Кобі Брайант довів, що ті, хто сумнівається, помилялися. Спочивай із миром".

Премія Золотий глобус: "На пам'ять. Кобі Браянт (23 серпня 1978 року – 26 січня 2020 року). Спочивай з миром".

Rotten Tomatoes: "Легенда баскетболу, суперзірка і володар Оскара Кобі Браянт помер у віці 41 року. Спочивай з миром"

IMDb: "Пам'ятаємо. Кобі Браянт (1978 – 2020)".

Кайлі Дженнер: "Втрата для всього світу просто зараз. Молитви за цю прекрасну родину".

Джіджі Хадід: "Це занадто. Спочивайте у спокої і коханні разом, легенди. Я зростала прихильницею Кобе, що принесло стільки радості в моє життя".

Белла Хадід: "Я не можу повірити в це… Спочивай у спокої Король та крихітка G. Думаю про Ванессу та їхню прекрасну сім'ю протягом цього часу ... Я продовжую переглядати фотографії і досі не можу повірити. Я люблю тебе всією душею".

Кріс Дженнер: "Спустошена новиною про втрату дорогоцінного Кобе Браянта. Слова не можуть виразити наш смуток. У мене немає слів. Кожна частинка мого серця з тобою, Ванесса".

Дженніфер Лопес: "Ми всі відчуваємо смуток через цю втрату, але все, про що я можу думати, це те, що це піщинка порівняно з тим, що має пережити Ванесса просто зараз. Я надсилаю всю свою любов і молюся за вас, ваших дітей та інші сім'ї, залучені в трагічний поворот сьогоднішнього дня. Найнесправідливіше в житті - втратити дитину і чоловіка в один день. Ванессо, я молюся про твою силу і про те, щоб Бог направляв тебе на кожному кроці цього неймовірного горя".

Кім Кардашян: "Мені так важко на серці. Ніхто ніколи не повинен відчувати те, через що проходять ці сім'ї. Це так сильно вплинуло на нас усіх, але я не можу уявити, що Ванесса відчуває, втративши чоловіка і доньку. Я плачу, просто думаючи про це. Я молюся за сім'ю Браянта, сім'ю Альтобеллі і сім'ї всіх, хто загинув у цій страшній трагедії. Спочивай з миром, Легендо".

Джастін Бібер: "Цього не може бути. Ти завжди підбадьорював мене, Мамбо. Дайте мені якісь гарні поради, які змусять усміхатися донині! Люблю тебе, чоловіче!"

Кендалл Дженнер: "На жаль, я ніколи не знала вас особисто, але знаю, що у вас була магічна здатність об'єднувати людей через спорт і через вашу душу. Ми сьогодні так сильно тебе відчуваємо, і я знаю, що ти теж відчуваєш нас. Спочивай з миром, Кобе, Джіана та інші пасажири, яких ми сьогодні втратили. Моє серце дійсно разом зі всіма сім'ями. Обійміть людей, яких ви любите. Сьогодні і завжди".

Лора Дерн: "Відправляю усю любов сім'ї Браянта з нестерпно розбитим серцем через уродженця Лос-Анджелеса, у якому не було більш знакового героя".

Жозефін Скрівер:

Вінні Гарлоу: "Легенда пішла занадто рано – я розбита. Кілька років тому ти мені сказав, щоб я ніколи не дозволяла роздавити себе тим, що говорить світ. Ти сказав прочитати мені "Джонатана Лівінгстона, мартин", як порадив тобі Майкл Джексон, оскільки це тебе дуже змотивувало. Ти надихнув мене своєю добротою. Пам'ять про Мамбу живе. Нехай Небесний Отець благословить їхню сім'ю і сім'ї кожного на вертольоті в цей важкий час".