24 Канал повідомляв, що 20 жовтня у ДТП під Києвом внаслідок зіткнення вантажівки і автобуса, який перевозив акторів "Дизель шоу", загинула акторка Марина Поплавська. Окрім того, під час аварії постраждали актори Єгор Крутоголов та Яна Глущенко.

Читайте також: Смертельна ДТП з акторами "Дизель шоу": поліція показала моторошні фото аварії

Марина Поплавська була актрисою програм "Дизель Шоу", "На трьох", "DIZEL ранок". Зірка українських гумористичних проектів також грала у КВН і була капітаном команди "Дівчата з Житомира".

У соцмережах друзі, колеги, відомі артисти, політики та прості користувачі висловлюють слова співчуття через загибель Поплавської.

"Висловлюємо співчуття нашим колегам з "Дизель Шоу", а також рідним та друзям Марини Поплавської у зв'язку зі страшною трагедією, яка сталася сьогодні зранку під Києвом. Наші серця зараз з вами. Усім постраждалим – якнайшвидшого одужання", – написали "Вар'яти-шоу".

Читайте також: Марина Поплавська загинула в ДТП: що трапилось та хто ще постраждав

Особливо емоційно відреагував на загибель Поплавської і КВНщик, журналіст Олександр Шемет.

Велика біда та втрата прийшли в дім українського КВНу. В трагічній дорожній аварії загинула кіноакторка, зірка популярного гумористичного "Дизель шоу" Марина Францівна Поплавська... Марина володіла прекрасним голосом та неперевершеним почуттям гумору, завдяки чому створила на сцені та кіно цілу низку цікавих жіночих образів. Світла пам'ять та Царство Небесне!
– розповів він.

Актриса Руслана Писанка теж висловила співчуття через загибель Марини Поплавської та опублікувала спільне фото з нею й іншими акторами "Дизель шоу".

Також, щемливо прокоментувала трагедію і відома акторка і телеведуча Лілія Ребрик.

"Марина. Її більше немає. Вчора ти ще була... Про щось мріяла... Щось планувала... І все... Вже немає... Світла пам`ять тобі. Не віриться", – зауважила вона.