Як інформує видання Just Jared, рятувальники відновили пошуки Наї Рівери в понеділок, 13 липня, й вранці знайшли тіло в озері Піру, що в штаті Каліфорнія. Наразі не вдалося встановити особу, проте деталі оголосять пізніше під час пресконференції.

До теми Тіло Наї Рівери знайшли рятувальники: обставини смерті

Під час пошуків працювали водолази, вертольоти і підводні апарати, обладнані камерами. Рятувальники запевняли, що застосовують всі можливі ресурси, й, схоже, виснажливі пошуки не були марними.

Що відомо про смерть Наї Рівери?

Зірка серіалу "Хор" 8 липня орендувала катер для відпочинку з 4-річним сином Джозі на озері Піру. Проте вже за три години хлопчика знайшли у судні самого. Він пояснив, що разом з мамою вони покинули катер для того, щоб покупатися, проте вона зникла під водою. Малюк врятувався лише завдяки жилету.

Правоохоронці та рятувальники почали пошуки одразу після трагедії, обстежуючи не лише дно, а й берег. Проте вже за два дні, 10 липня, визнали Наю Ріверу мертвою. Шериф округу Вентура перекваліфікував справу як нещасний випадок та заявив, що зірка втопилась під час плавання.