Мати канадської співачки пішла з життя у віці 92 роки, повільно згасаючи від недуги впродовж останніх років. Тереза Діон спромоглася виховати 14 дітей, які у день її смерті були поряд. Селін знала, що жінці залишилося недовго, адже прогнози медиків були невтішними.

Читайте також: Помер Стен Кірш – відомий актор серіалу "Горець" і "Друзі": причина смерті

Наступного дня після смерті Терези Діон зірка мала сольний концерт в Маямі та перед переповненою ареною шанувальників розповіла, що цей виступ присвячує своїй покійній матері.

Для емоційного зізнання Селін Діон призупинила масштабне шоу, аби запевнити аудиторію, що з нею все добре. В останній вечір поряд з матір'ю близькі прощалися – співали пісні та пригадували різні історії.

Ми переконані, що мама чекала, поки ми зберемося всі разом,
– розчулила публіку відвертим зізнанням попдіва.


Селін Діон з матір'ю Терезою / Getty Images

Перед знаковим концертом знаменитість розмістила допис на особистій сторінці в твіттері, доповнивши чуттєві слова родинним фото. Вона анонсувала, що буде співати для своєї люблячої матері. Прихильники були приголомшені сталевою стійкістю культової співачки на сцені.

Мамо, ми так любимо тебе... Ми присвячуємо тобі шоу сьогодні ввечері, і я буду співати для тебе всім серцем,
– висловилася Селін Діон.

Варто зазначити, що чотири роки тому зірка втратила свого чоловіка музичного продюсера Рене Анжеліла, з яким прожила у шлюбі 20 років. Вона дуже складно перенесла смерть коханого, проте знайшла в собі сили продовжувати йти далі та творити світову музичну індустрію.

Чотири дні тому на особистій сторінці виконавиці з'явився зворушливий допис, у якому вона зізналася у нетлінних почуттях до покійного чоловіка у день четвертої річниці його смерті.

Не минає жодного дня, коли я не подумаю про твою прекрасну усмішку. Ми сумуємо за тобою, дякуємо, що слідкуєш за нами, моє кохання. Я тебе люблю,
– написала Селін Діон.