Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України.

Читайте також: Made іn Ukraine: як виготовлені в Україні товари стають для іноземців товарами найвищої якості

Інформацію про відхід Promod підтвердили адміністрація одного з магазинів мережі та представник консалтингової компанії.

"Магазин на Хрещатику в Києві буде працювати до 18 лютого включно. Ще один залишився в Lavina Mall – він пропрацює до кінця лютого", – повідомила співробітниця одного з бутиків мережі.

Дівчина не назвала причину такого результату, зазначивши, що "бренд просто ліквідували".

Що таке Promod? Французька торгова марка заснована у 1975 році. Promod – є виключно жіночим брендом, основної цільовою аудиторією якого є жінки від 20 до 40 років. Бренд випускає стильний верхній одяг, одяг для офісу, вечірнє вбрання, білизну, взуття та аксесуари. За понад 40 років існування компанії вдалося відкрити фірмові магазини у 50 країнах. На сьогодні мережа налічує понад 1 тисячу торгових точок по всьому світу.

В Україні Promod вперше з'явився в 2000 році. Однією з перших торгових точок став Promod в Києві на Хрещатику, де він пропрацював понад 15 років. Станом на грудень 2017 року Україні працювало сім магазинів Promod, а вже в січні компанія ARGO заявила в соцмережах про фінальний розпродаж бренду.