Жінка часто ділиться інтимними історіями, як вона долала перешкоди на шляху до визнання, і наразі є справжнім мотиватором для своєї мільйонної аудиторії у соціальних мережах, повідомляє 24 канал.

Читайте також Адель – 32! Історія успіху найбагатшої британської співачки, яка завоювала серця мільйонів

На своїй сторінці в Instagram Ферраньї опублікувала добірку знімків, як вона святкувала свої перші 10 днів народження.

Хто така К'яра Ферраньї?


К'яра Ферраньї / Getty Images

К'яра народилася у 1987 році у місті Кремоні, яке розташоване в італійській області Ломбардія. Її батько – дантист, а мама – письменниця. Дівчина у свої 21 вивчала міжнародне право в університеті у Бокконі і жила в маленькій однокімнатній квартирі. Тоді дівчина підробляла і отримувала власні гроші, працюючи моделлю.

Ферраньї розповідала, що близько 10 років тому вона завжди малювалася чорною підводкою для очей і мала скуйовджене волосся. Тоді вона інвестувала усі свої гроші у дизайнерські сумки і подорожі, а більшість її образів були з вінтажного одягу, або Zara. У цей час майбутня зірка публікувала свої street-style образи на сайтах Lookbook і Flickr.

Початок успішної кар'єри та "хейтери"

Здобувати популярність дівчина почала у 2009 році, коли запустила власний блог The Blonde Salad. Його назва походить від білявого кольору волосся (The Blone) і від слова "салат" (Salad), тому що на сторінці можна побачити повний мікс з подорожей, модних трендів, стильних образів, краси, сім'ї, друзів тощо.

Блог всього лише за 4 роки прославив К'яру до світового визнання – її запрошують на відомі фешн-події, а модні будинки пропонують блогерці найвигідніші колаборації.

Перші виходи К'яри Ферраньї у світ:

Що цікаво, К'яру оточували не лише шанувальники, а й "хейтери", які постійно приписували її успіх комусь іншому. Спершу говорили, що вона не мала б шансів стати відомою, якби не гроші батьків. Наступною жертвою обговорень став колишній хлопець Ферраньї Ріккардо Поццолі, який придумав стратегію розвитку і привів блог коханої до комерційного успіху. У цьому є частка правди, адже і досі Ріккардо залишається бізнес-партнером К'яри.


Ріккардо Поццолі і К'яра Ферраньї / Getty Images

Розставання з коханим стало справжнім випробуванням для К'яри, однак через 3 місяці вона розпочала стосунки з репером Федеріко Лючія (більш відомий як Fedez). Від чоловіка Ферраньї у 2018 році народила свого первістка – хлопчика Лео. Що цікаво, перед цим лікарі переконували італійку, що їй буде складно завагітніти.

1 вересня 2018 року Ферраньї в розкішній сукні від Dior вийшла заміж за репера Fedez – так, про їхнє весілля говорив весь світ і його назвали "королівським".


К'яра Ферраньї і Fedez / Getty Images

Через пандемію коронавірусу Італія найбільше у березні постраждала з усіх країн у Європі. Зараз ці показники змінилася, за кількістю хворих у світі Італія займає третє місце, у Європі – друге після Іспанії. Впливова блогерка К'яра Ферраньї разом з чоловіком репером Fedez пожертвували 100 тисяч євро для покращення лікарняних умов.