Нові знімки Рейчел опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте також: Зірковий бебі-бум 2018: Джамала, Єва Лонгорія, Тарабарова та інші знаменитості стали матусями

Акторка не розповідає багато про особисте життя. До прикладу, навіть про очікування первістка Рейчел МакАдамс світ дізнався тільки у лютому 2018 року, коли знаменитість перебувала на останніх місяцях вагітності. Наразі МакАдамс спільно з чоловіком Джеймі Лінденом виховують хлопчика.

Також зірка знялася у провокаційній фотосесії, під якої на одному з кадрів позує перед об'єктивом фотографа Клера Ронштейна у яскравому костюмі Versace і з двома молоковідсмоктувачами на грудях.

Фотограф розповів у своєму мікроблозі в Instagram, що зйомку провели після шести місяців, як Рейчел народила і тоді вона ще годувала дитину грудьми.

Ми робили цю зйомку через шість місяців після того, як Рейчел народила, тому вона ще годувала грудьми. Так що в перервах вона зціджувала молоко. Ми все ще сперечаємося, кому ж з нас двох спала на думку ідея зробити такий кадр для фотосесії,
– поділилася Клер.


Рейчел МакАдамс / Instagram @rachelmcadams1


Рейчел МакАдамс / Instagram @rachelmcadams1


Рейчел МакАдамс / Instagram @rclairerothstein


Рейчел МакАдамс / Instagram @rclairerothstein

Хто така Рейчел МакАдамс?Це знаменита канадська акторка, яка здобула чималу популярність в Голлівуді. Рейчел МакАдамс знялась у відомих фільмах, зокрема, "Паскудні дівчата", "Ранковий підйом", "Шерлок Холмс", "Коханий з майбутнього", "Нічний рейс". У 2016 році стало відомо про стосунки акторки з кіносценаристом та режисером Джеймі Лінденом. Стосунки пара ретельно приховувала від преси, як і народження сина.