27 серпня – це професійне свято всіх авіаторів України, які несуть військову або цивільну службу на авіапідприємствах та авіалініях. Авіаційна галузь є дуже важливим сектором економіки України, але сьогодні вона зазнала великих втрат через повномасштабне вторгнення росії в Україну, пише 24 канал.

Читайте також День далекобійника в Україні: історія та привітання зі святом

Історія Дня авіації

Історія світової авіації є тісно пов’язана з Україною. Саме у нас був створений конструктор один з перших літаків, а в усьому світі знають такі імена українців:

  • Олег Антонов – будував планери та дельтаплани усе своє життя, але головною його справою були літаки. Найбільшим його досягненням стали: Ан-124 "Руслан" – найбільший серійний вантажний літак у світі й модифікація Ан-125 "Мрія" – найбільший літак у світі, який існував лише в одному екземплярі.
  • Микола Кибальчич – засновник теорії ракетобудування.
  • Ігор Сікорський — творець перших у світі літаків: чотиримоторного "Руський витязь", важкого чотиримоторного бомбардувальника і пасажирського літака "Ілля Муромець", трансатлантичного гідроплана і серійного гелікоптера одногвинтової схеми.
  • Костянтин Арцеулов і Володимир Дибовський – українські льотчики, які першими навчилися виводити літаки з вільного падіння штопором.
  • Євграф Крутень – заклав підвалини тактики винищувальної авіації, на які спираються і сьогоднішні прийоми повітряного бою.

Привітання з Днем авіації у прозі та віршах

Авіація рідної країни
Відзначає нині професійне свято,
Свято це – авіації рідний,
Де працює героїв багато різних.

Нехай країна спокійно відпочиває –
Авіація весь час на сторожі,
А у своє свято – вітання читає,
І дякує за це вся країна.

***

Нехай прилади завжди працюють,
І літак буде справним завжди,
Нехай люди усмішку дарують,
Щоб ніколи не було біди.

Хай завжди вас вдома чекають,
Любі ваші: сім’я і рідня.
І аварії всі вас минають,
Нехай Бог береже вас щодня!

***

До космічних ви висот
Прагнете щодня,
Поважає вас народ
Тішиться рідня,

Бо найближче до зірок
Ви з усіх із нас.
Вас вітаємо тепер
В цей зірковий час.

Привітання з Днем авіації України у прозі та віршах / Фото з відкритих джерел

У всіх, кому підвладні безкраї небесні простори, сьогодні свято – день авіації України. В цей чудовий теплий день вітаю і тебе. Нехай злети й посадки будуть легкі, нехай і вдома, і на роботі буде все в порядку. Повітряного, легкого настрою та усмішок у свято і завжди!

***

Щиро вітаю з Днем авіації України – великим і славним нашим святом, що благословенно являє перед усім світом урочистість віковічної мрії нашого народу – відродити сильну і незалежну повітряну державу. Бажаю всім святкового настрою, невичерпності сил і наснаги, великого особистого і родинного щастя, міцного здоров'я, нових здобутків у подальшому відродженні авіації України та розбудові вільної та квітучої держави, ім'я якої – Україна.

***

Шановні авіатори України! Прийміть найщиріші вітання з Днем авіації ! Ваша фахова майстерність та високий професійний рівень визнаний у всьому світі. У цей день бажаємо святкового настрою, невичерпних сил і наснаги, особистого і родинного щастя, міцного здоров'я, успіхів та добробуту!

Картинки-привітання з Днем авіації в Україні 2022

Привітання з Днем авіації 2022 / Колаж 24 каналу

Картинка-привітання з Днем авіації 2022 / Колаж 24 каналу

День авіації 2022 привітання у картинках / Колаж 24 каналу

Картинки-привітання з Днем авіації 2022 в Україні / Фото "Klike.net"

Привітання з Днем авіації 2022 / life.nv.ua