Організатор конкурсу – культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

Одним із завдань фундації є підтримка мистецької молоді, сприяння активному творчому обміну та взаємозбагаченню різних образотворчих шкіл України. Окрім того, ми маємо за мету популяризувати та стимулювати розвиток сучасного українського мистецтва. "Срібний мольберт" – це один із наших проектів, який дозволяє реалізувати ці завдання, – підкреслює засновник фундації Brovdi Art Роберт Бровді.

Умови конкурсу, відбору та реєстрація учасників здійснюється онлайн на сайті проекту.

"Срібний мольберт" проводиться вдруге поспіль. Минулого року у мистецькому змаганні юних талантів взяли участь 44 студенти з 22-х вузів 13-ти регіонів України.

ДОВІДКА
Brovdi Art – культурно-мистецька фундація, яка має на меті формування сучасного арт-простору, втілення інноваційних творчих ідей та проектів. Фундація ставить перед собою завдання створити якісну, цікаву та доступну платформу, яка поєднуватиме класичне й сучасне мистецтво, живопис і скульптуру, експозицію та перформанс, новітні мультимедіа і традиційний екскурс, культурно-пізнавальний контент і якісне дозвілля. Профіль Brovdi Art – сприяння творчій діяльності митців, пошук та підтримка молодих талантів; заснування художніх музеїв, експозицій і галерей; організація конкурсів, виставок, пленерів, майстер-класів; популяризація класичного та сучасного образотворчого мистецтва. Крім того, інформаційна та культурно-просвітницька діяльність у мас-медіа та соціальних мережах.