Про це повідомляє телеканал "112".

Нагадаємо, що у фіналі Нацвідбору Євробачення спалахнув скандал: Андрій Данилко запідозрив співачку TAYANNA у використанні фонограми. Учасниця конкурсу запевнила, що це помилка, вона навчилась танцювати і співати одночасно. За вокалістку заступились Джамала, яка підтвердила слова співачки TAYANNA.

У розпал конфлікту із залу втрутився чоловік, якого згодом назвали адміністратором зірки. Тож Андрій Данилко не стримав своїх емоцій і в прямому ефірі послав опонента "в пи@ду".

Читайте також: Український продюсер розкритикував роботу журі під час Нацвідбору на Євробачення-2018

Я, як член журі, чому не можу запитати, якщо у мене виникло таке питання. Якщо люди говорять, що це фонограма – давайте перевіримо. Я ж це зробив для неї, щоб всі питання з цього приводу були закриті. Людина, якого я послав в відоме всім місце, йому треба було дослухати, про що я хочу сказати,
– пояснив Андрій Данилко.

За словами судді конкурсу, лайка в прямому ефірі була не запланована. Андрій Данилко шкодує, що допустив це в прямому ефірі, оскільки розуміє, що в залі були діти.

"Я не знав, хто це такий. Бо я намагався висловити думку, а тут якісь вигуки і на мене біжить "собака Баскервілів". Звичайно, фраза, яка була сказана – різка. Я шкодую про це, чесно. Потрібно бути стриманим, потрібно розуміти, що це прямий ефір, там були діти. Я вибачився в ефірі. Але це була реакція на ту фразу, яку я почув з боку від цієї людини. Вона була в цьому ж стилі", – розповів Андрій Данилко.

Зазначимо, що співачка TAYANNA не стала переможцем Нацвідбору. Україну на пісенному конкурсі Євробаченні-2018, яке проводитимуть в Лісабоні, представить MELOVIN. Співак виконає пісню Under The Ladder.